
Подушка комбінована з гречаним лушпинням та холлофайбером Homefort «Гера» (блакитний)
460 ₴
- В наявності
- Код: 201001805
Подушка для сну з гречаним лушпинням та гіпоалергенним холофайбером Homefort «Гера» - унікальна подушка, яка відмінно підійде для тих, хто цінує комфорт і здоровий спокійний сон.
Вона має двосторонню ергономічну форму, яка ідеально підтримує шию і голову під час сну, запобігаючи виникненню болю і напруги.
Подушка виготовлена із високоякісних матеріалів включаючи гречаного лушпиння (нижняя камера) та холофайбер (верхняя камера), які дозволяють шкірі дихати і регулювати температуру, забезпечуючи відмінну вентиляцію.
Приємний колір подушки додає їй стильності і елегантності, ідеально поєднуючись з будь-яким інтер'єром спальні.
Завдяки подушці Homefort «Гера» ви зможете насолоджуватися спокійним, комфортним сном кожної ночі, відпочиваючи і відновлюючи своє тіло і розум.
«Гера» – це унікальна двостороння подушка, яка поєднує в собі натуральний наповнювач – гречане лушпиння та сучасний гіпоалергенний холофайбер. Ідеальне рішення для тих, хто хоче обирати комфорт під настрій або потреби організму.
Сторона з гречаним лушпинням забезпечує природну підтримку шиї та голови, покращує кровообіг, має ефект легкого мікромасажу, сприяє розслабленню.
Сторона з холофайбером – більш м’яка, пружна та повітряна, підходить тим, хто полюбляє подушки середньої жорсткості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Блакитний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип подушки | Ортопедична |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 3 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Бязь, Бавовна |
| Розмір | 40х60 см |
| Особливості | 2 в 1 |
| Наповнювач | Гречане лушпиння, Холлофайбер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сумка / Чохол | Сумка |
- Ціна: 460 ₴




