
Подушка комбінована з гречаним лушпинням та холлофайбером Homefort «Гера» (бежевий)
460 ₴
- В наявності
- Код: 201001802
+380 (98) 968-45-33
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Homefort «Гера» — це унікальна двостороння подушка, яка поєднує в собі натуральний наповнювач — гречана лушпиння и сучасний гіпоалергенний холофайбер. Ідеальне рішення для тих, хто хоче вибирати комфорт під настрій або потреби організму.
Сторона з гречаним лущенням забезпечує природну підтримку шиї та голови, покращує кровообіг, має ефект легкого мікромасажу, сприяє розслабленню.
Сторона з холофайбером — м'якша, пружніша та легша, підходить тим, хто любить подушки середньої жорсткості.
Наповнювач: гречана лушпиння (нижня камера), холофайбер (верхня камера). Фірмова сумка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Бежевий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Ортопедична |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 3 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Бязь, Бавовна |
| Розмір | 40х60 см |
| Особливості | 2 в 1 |
| Наповнювач | Гречане лушпиння, Холлофайбер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сумка / Чохол | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴




