⚠ Для матраців і топерів передбачена передоплата 30%.
Деталі узгоджуються з менеджером після оформлення замовлення.
Ортопедичний матрац топер Голден ролл - це ідеальне рішення для покращення якості вашого сну.
Завдяки своїй ортопедичній конструкції, він допомагає розподілити навантаження на тіло рівномірно, покращуючи позу сну і зменшуючи втому м’язів. Крім того, він забезпечує додатковий комфорт завдяки своєму м'якому верхньому шару.
Матрац топер Голден ролл також має антибактеріальне покриття, яке запобігає розвитку бактерій та алергенів, що дозволяє вам спати спокійно та комфортно. Цей продукт є відмінним вибором для всіх, хто прагне покращити якість свого сну і забезпечити собі здоровий та зручний відпочинок.
З висотою ортопедичної піни 5 см він надає вашому спальному місцю додатковий рівень м'якості та підтримки. Особливостями цього топера є дві унікальні сторони: одна з натуральною кокосовою койрою, інша з ортопедичною піною. Кокосова койра забезпечує тверду підтримку та покращує аерацію, згладжує стики примикань розкладних частин дивана! А ортопедична піна надає ніжності та адаптується до контурів вашого тіла, що робить сон повноцінним.
Піна Spring Foam
Практичний гіпоалергенний матеріал, при цьому пружний та еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини та швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.

Кокосова койра
Гіпоалергенний еко-матеріал – еластичний, довговічний, добре пропускає повітря. Надає додаткову жорсткість спальному місцю та збільшує стійкість виробу до великих навантажень. Якщо Ви перебуваєте у пошуку матраца з підвищеною жорсткістю, зверніть увагу на модель із кокосової койри.

Жаккард
Натуральна щільна тканина, яка добре пропускає повітря і робить чохол зносостійким, що сприяє збільшенню терміну експлуатації виробу. Одночасно з цим жаккард м'який та дуже приємний на дотик, тому спати на такому матраці – одне задоволення. Тканина не алергенна і повністю безпечна для людського організму.

Гіпоалергенне силіконізоване волокно
Додавання даного матеріалу в наповнювач матраца сприяє підвищенню рівня комфорту для сплячої людини, а також поліпшенню якості сну.

Спанбонд
Екологічно чистий нетканий матеріал з високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, відмінно пропускає повітря.

Цей топер створений спеціально для того, щоб зробити ваш сон на розкладному дивані комфортнішим і приємнішим. Він допомагає знизити тиск на суглоби та хребет, забезпечуючи правильну поставу під час сну. Незалежно від того, використовуєте ви диван для повсякденного відпочинку або як тимчасове спальне місце для гостей, наш матрац-топер гарантує вам розслаблення та комфорт, створюючи ідеальне місце для відновлення та відпочинку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 7 см |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 110 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип | Топпер |
| Основні | |
| Розмір матраца, см | 80х190 |
| Форма матраца | Прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Ефект "Зима - Лето" | Да |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Ортопедичні властивості | Да |
| Розміри матраца | |
| Довжина: | 190 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жакард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жакард |
- Ціна: 4 020 ₴









