⚠ Для матраців і топерів передбачена передоплата 30%.
Деталі узгоджуються з менеджером після оформлення замовлення.
Ортопедичний матрац топпер Homefort "Сніжинка" - це ідеальне рішення для тих, хто шукає комфортний і здоровий сон.
Даний топпер легко кріпиться до вашого матраца і не ковзає, що забезпечує вам спокійний сон протягом всієї ночі. Завдяки його ортопедичним властивостям, ви можете бути впевнені, що ваша спина отримає відповідну підтримку і відпочине під час сну.
Матрац-топер покращує поверхню спального місця, забезпечуючи правильне положення тіла та мінімізуючи тиск на суглоби.
Піна Spring Foam
Практичний гіпоалергенний матеріал, при цьому пружний та еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини та швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.

Жаккард
Натуральна щільна тканина, яка добре пропускає повітря і робить чохол зносостійким, що сприяє збільшенню терміну експлуатації виробу. Одночасно з цим жаккард м'який та дуже приємний на дотик, тому спати на такому матраці – одне задоволення. Тканина не алергенна і повністю безпечна для людського організму.

Гіпоалергенне силіконізоване волокно
Додавання даного матеріалу в наповнювач матраца сприяє підвищенню рівня комфорту для сплячої людини, а також поліпшенню якості сну.

Спанбонд
Екологічно чистий нетканий матеріал з високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, відмінно пропускає повітря.

Цей топер створений спеціально для того, щоб зробити ваш сон на розкладному дивані комфортнішим і приємнішим. Він допомагає знизити тиск на суглоби та хребет, забезпечуючи правильну поставу під час сну. Незалежно від того, використовуєте ви диван для повсякденного відпочинку або як тимчасове спальне місце для гостей, наш матрац-топер гарантує вам розслаблення та комфорт, створюючи ідеальне місце для відновлення та відпочинку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 7 см |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип | Топпер |
| Основні | |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Форма матраца | Прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Ефект "Зима - Лето" | Да |
| Ортопедичні властивості | Да |
| Розміри матраца | |
| Довжина: | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жакард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жакард |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
- Ціна: 1 800 ₴








