⚠ Для матраців і топерів передбачена передоплата 30%.
Деталі узгоджуються з менеджером після оформлення замовлення.
Дитячий ортопедичний матрас Baby 11 - ідеальний вибір для вашої дитини, щоб забезпечити йому комфортний та здоровий сон. Виготовлений з високоякісних матеріалів, цей матрас має дві сторони з різною твердістю - одна сторона більш м'яка, інша ж більш жорстка. Це дозволяє вибрати оптимальний комфорт для сну дитини, а також забезпечує правильний розвиток хребта.
Матрас Twins 11 має водовідштовхувальний чохол, який легко знімається, що дозволяє йому залишатися чистим та гігієнічним протягом тривалого часу. Він також має антиалергенні властивості, що робить його ідеальним вибором для дітей з алергічними реакціями.
Піна Spring Foam
Практичний гіпоалергенний матеріал, при цьому пружний та еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини та швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.

Кокосова койра
Гіпоалергенний еко-матеріал – еластичний, довговічний, добре пропускає повітря. Надає додаткову жорсткість спальному місцю та збільшує стійкість виробу до великих навантажень. Якщо Ви перебуваєте у пошуку матраца з підвищеною жорсткістю, зверніть увагу на модель із кокосової койри.

Жаккард
Натуральна щільна тканина, яка добре пропускає повітря і робить чохол зносостійким, що сприяє збільшенню терміну експлуатації виробу. Одночасно з цим жаккард м'який та дуже приємний на дотик, тому спати на такому матраці – одне задоволення. Тканина не алергенна і повністю безпечна для людського організму.

Гіпоалергенне силіконізоване волокно
Додавання даного матеріалу в наповнювач матраца сприяє підвищенню рівня комфорту для сплячої людини, а також поліпшенню якості сну.

Спанбонд
Екологічно чистий нетканий матеріал з високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, відмінно пропускає повітря.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х140 |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 11 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Водонепроникний чохол | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
- Ціна: 2 075 ₴



