⚠ Для матраців і топерів передбачена передоплата 30%.
Деталі узгоджуються з менеджером після оформлення замовлення.
Дитячий ортопедичний матрас Baby 9 - це ідеальний вибір для забезпечення здорового та комфортного сну вашої дитини. Він виготовлений з високоякісних матеріалів, які не викликають алергію та не мають неприємного запаху.
Матрас має дві сторони: одна з них виконана з еластичного матеріалу, який дозволяє матрасу гнутися залежно від контуру тіла дитини, а інша сторона має оптимальну жорсткість для підтримки правильного положення хребта. Це дозволяє відповідати потребам росту та розвитку дитини на кожному етапі її життя.
Крім того, матрас Baby 9 має водовідштовхувальний верхній шар, який захищає його від протікання рідин та забруднень. Він також має вентиляційні отвори, що дозволяють повітрю циркулювати та запобігають утворенню плісняви та бактерій.
Піна Spring Foam
Практичний гіпоалергенний матеріал, при цьому пружний та еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини та швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.

Кокосова койра
Гіпоалергенний еко-матеріал – еластичний, довговічний, добре пропускає повітря. Надає додаткову жорсткість спальному місцю та збільшує стійкість виробу до великих навантажень. Якщо Ви перебуваєте у пошуку матраца з підвищеною жорсткістю, зверніть увагу на модель із кокосової койри.

Жаккард
Натуральна щільна тканина, яка добре пропускає повітря і робить чохол зносостійким, що сприяє збільшенню терміну експлуатації виробу. Одночасно з цим жаккард м'який та дуже приємний на дотик, тому спати на такому матраці – одне задоволення. Тканина не алергенна і повністю безпечна для людського організму.

Гіпоалергенне силіконізоване волокно
Додавання даного матеріалу в наповнювач матраца сприяє підвищенню рівня комфорту для сплячої людини, а також поліпшенню якості сну.

Спанбонд
Екологічно чистий нетканий матеріал з високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, відмінно пропускає повітря.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | кокосова койра, спанбонд, Sping Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 9 см |
| Вага матраца | 5 кг |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Водонепроникний чохол | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
- Ціна: 1 925 ₴



