⚠ Для матраців і топерів передбачена передоплата 30%.
Деталі узгоджуються з менеджером після оформлення замовлення.
Дитячий ортопедичний матрас Baby 12 - ідеальний вибір для маленьких дітей, які потребують правильної підтримки і комфорту під час сну. Виготовлений з натуральних матеріалів, цей матрас забезпечить оптимальну підтримку хребта і забезпечить здоровий сон вашому малюку.
Матрас має двосторонню конструкцію: на одному боці - м'яка поверхня для комфортного відпочинку, на іншому - середньої жорсткості поверхня для підтримки правильної позиції тіла під час сну.
Завдяки антиалергенному покриттю, матрас Baby 12 не дружній до пилу та бактерій, що робить його ідеальним вибором для дітей з алергіями. Крім того, він легко чиститься і доглядається, що забезпечить довготривале використання без втрати якості.
Замовляйте дитячий ортопедичний матрас Baby 12 і забезпечте своєму малюкові здоровий сон і комфортну підтримку під час відпочинку.
Піна Spring Foam
Практичний гіпоалергенний матеріал, при цьому пружний та еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини та швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.

Кокосова койра
Гіпоалергенний еко-матеріал – еластичний, довговічний, добре пропускає повітря. Надає додаткову жорсткість спальному місцю та збільшує стійкість виробу до великих навантажень. Якщо Ви перебуваєте у пошуку матраца з підвищеною жорсткістю, зверніть увагу на модель із кокосової койри.

Жаккард
Натуральна щільна тканина, яка добре пропускає повітря і робить чохол зносостійким, що сприяє збільшенню терміну експлуатації виробу. Одночасно з цим жаккард м'який та дуже приємний на дотик, тому спати на такому матраці – одне задоволення. Тканина не алергенна і повністю безпечна для людського організму.

Гіпоалергенне силіконізоване волокно
Додавання даного матеріалу в наповнювач матраца сприяє підвищенню рівня комфорту для сплячої людини, а також поліпшенню якості сну.

Спанбонд
Екологічно чистий нетканий матеріал з високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, відмінно пропускає повітря.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | кокосова койра, спанбонд, Sping Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 12 см |
| Вага матраца | 5 кг |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
- Ціна: 2 510 ₴



