⚠ Для дитячих матраців передбачена часткова передоплата у розмірі 200 грн або повна оплата на розрахунковий рахунок ФОП.
Передоплата є підтвердженням замовлення та слугує компенсацією логістичних витрат у разі відмови.
Деталі оплати узгоджуються з менеджером після оформлення замовлення.
Дитячий ортопедичний матрас "SweetDreams 7" - це ідеальний варіант для забезпечення здорового сну вашому малюку. Виготовлений з високоякісних матеріалів, які не викликають алергії і не шкодять дитячому організму. Матрас має середню жорсткість, що допомагає уникнути появи сколіозу та інших хребетних проблем у дитячому віці.
"SweetDreams 7" добре вентилюється, що дозволяє уникнути надмірного пітніння під час сну. Крім того, він має водовідштовхувальне покриття, яке захищає матрас від проникнення вологи та різних видів забруднень.
Завдяки своїм ортопедичним властивостям, матрас "SweetDreams 7" допомагає підтримувати правильне положення хребта та сприяє правильному розвитку хребта у дитини. Він ідеально підійде для дітей від народження до трьох років, забезпечуючи комфортний та здоровий сон кожної ночі.
Піна Spring Foam
Практичний гіпоалергенний матеріал, при цьому пружний та еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини та швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.

Кокосова койра
Гіпоалергенний еко-матеріал – еластичний, довговічний, добре пропускає повітря. Надає додаткову жорсткість спальному місцю та збільшує стійкість виробу до великих навантажень. Якщо Ви перебуваєте у пошуку матраца з підвищеною жорсткістю, зверніть увагу на модель із кокосової койри.

Гіпоалергенне силіконізоване волокно
Додавання даного матеріалу в наповнювач матраца сприяє підвищенню рівня комфорту для сплячої людини, а також поліпшенню якості сну.

Спанбонд
Екологічно чистий нетканий матеріал з високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, відмінно пропускає повітря

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | кокосова койра, Sping Foam, спанбонд, силіконізованне волокно |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | полікотон |
| Сторона чохла 2 | полікотон |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 6 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Водонепроникний чохол | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
- Ціна: 1 195 ₴






