⚠ Для дитячих матраців передбачена часткова передоплата у розмірі 200 грн або повна оплата на розрахунковий рахунок ФОП.
Передоплата є підтвердженням замовлення та слугує компенсацією логістичних витрат у разі відмови.
Деталі оплати узгоджуються з менеджером після оформлення замовлення.
Дитячий ортопедичний матрас "SweetDreams 8" - це ідеальний варіант для забезпечення здорового сну вашому малюку. Виготовлений з високоякісних матеріалів, які не викликають алергії і не шкодять дитячому організму.
Завдяки своїм ортопедичним властивостям, матрас "SweetDreams 8" допомагає підтримувати правильне положення хребта та сприяє правильному розвитку хребта у дитини. Він ідеально підійде для дітей від народження до трьох років, забезпечуючи комфортний та здоровий сон кожної ночі.
Піна Spring Foam
Практичний гіпоалергенний матеріал, при цьому пружний та еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини та швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.

Кокосова койра
Практичний гіпоалергенний матеріал, при цьому пружний та еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини та швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.

Гіпоалергенне силіконізоване волокно
Додавання даного матеріалу в наповнювач матраца сприяє підвищенню рівня комфорту для сплячої людини, а також поліпшенню якості сну.

Спанбонд
Екологічно чистий нетканий матеріал з високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, відмінно пропускає повітря.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | кокосова койра, Sping Foam, спанбонд, силіконізованне волокно |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | полікотон |
| Сторона чохла 2 | полікотон |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 8 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
- Ціна: 1 585 ₴






