
Подушка комбінована з гречаним лушпинням та холлофайбером Homefort «Гера» (коричневий)
460 ₴
- В наявності
- Код: 201001906
Подушка для сну з гречаною лушкою та гіпоалергенним холофайбером Homefort «Гера» - унікальна подушка, яка чудово підійде для тих, хто цінує комфорт і здоровий спокійний сон.
Вона має двосторонню ергономічну форму, яка ідеально підтримує шию та голову під час сну, запобігаючи виникненню болю та напруження.
Подушка виготовлена з високоякісних матеріалів, включно з гречаного лушпиння (нижня камера) та холофайбер (верхня камера), , які дають шкірі дихати та регулювати температуру, забезпечуючи чудову вентиляцію.
Приємний колір подушки додає їй стильності й елегантності, ідеально поєднуючись із будь-яким інтер'єром спальні.
Завдяки подушці Homefort «Гера» ви зможете насолоджуватися спокійним, комфортним сном кожної ночі, відпочиваючи та відновлюючи своє тіло та розум.
Наповнювач: гречана лушпиння (нижня камера), холофайбер (верхня камера). Фірмова сумка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Коричневий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Ортопедична |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 3 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Бязь, Бавовна |
| Розмір | 40х60 см |
| Особливості | 2 в 1 |
| Наповнювач | Гречане лушпиння, Холлофайбер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сумка / Чохол | Сумка |
- Ціна: 460 ₴




