⚠ Для дитячих матраців передбачена часткова передоплата у розмірі 200 грн або повна оплата на розрахунковий рахунок ФОП.
Передоплата є підтвердженням замовлення та слугує компенсацією логістичних витрат у разі відмови.
Деталі оплати узгоджуються з менеджером після оформлення замовлення.
Дитячий ортопедичний матрас "SweetDreams 6" - ідеальний вибір для вашої дитини! Цей матрас виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечують оптимальну підтримку тіла малюка під час сну.
Матрас має спеціальну ортопедичну структуру, яка допомагає рівномірно розподіляти вагу тіла і забезпечує правильне положення хребта. Крім того, він володіє антиалергенними властивостями та захищає від надмірної вологості, що дозволяє забезпечити здоровий і комфортний сон вашої дитини.
Матрас "SweetDreams 6" має зносостійку оббивку, яка легко знімається для чищення. Він також відмінно провітрюється і не утворює неприємних запахів.
Піна Spring Foam
Практичний гіпоалергенний матеріал, при цьому пружний та еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини та швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.

Гіпоалергенне силіконізоване волокно
Додавання даного матеріалу в наповнювач матраца сприяє підвищенню рівня комфорту для сплячої людини, а також поліпшенню якості сну.

Спанбонд
Екологічно чистий нетканий матеріал з високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, відмінно пропускає повітря.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х140 |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | полікотон |
| Сторона чохла 2 | полікотон |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 7 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
- Ціна: 960 ₴

