Наматрацник Homefort «Аква Стоп» борт 20 см забезпечить вам комфортний і здоровий сон кожної ночі. Вироблений зі спеціального матеріалу, який запобігає проникненню води.
Завдяки своїй міцності і довговічності, наматрацник Homefort «Аква Стоп» стане надійним і комфортним супутником для вашого сну на тривалий час.
Водостійка мембранна тканина; махрова тканина - 150 щільності. Фірмова сумка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Тип | Наматрацник |
| Особливість виробу | Вологонепроникний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Розмір | 100x190 |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Висота борту | 20 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | тканина із захисною мембраною |
| Сторона чохла 2 | тканина із захисною мембраною |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 966 ₴

