Подушка бюджетного сегмента з базовим рівнем комфорту.
Оптимальний вибір, якщо ви шукаєте просте та доступне рішення для сну.
Подушка гіпоалергенна Homefort зроблена з натуральної бавовни і має розмір 50х70 см. Ця подушка ідеально підходить для людей з чутливою шкірою та алергіями, оскільки вона виготовлена з матеріалів високої якості, що не викликають подразнень.
Бавовняний наповнювач подушки забезпечує комфортний сон і підтримує правильну позу голови і шиї під час ночі. Ви зможете насолоджуватися м'якістю і пухнастістю цієї подушки кожної ночі, отримуючи максимальний рівень комфорту.
Оптимальний вибір для тих, хто цінує практичність і доступну ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | бязь, бавовна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип подушки | Гіпоалергенна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Бязь, Бавовна |
| Розмір | 50х70 см |
| Особливості | Не має |
| Колір | Різнокольоровий |
| Ступінь комфорту | Середня жорсткість |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сумка / Чохол | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴


