Подушка гіпоалергенна Homefort «Сон козака» — це ідеальний вибір для людей із чутливою шкірою або алергією на різні матеріали. Виготовлена з високоякісного гіпоалергенного наповнювача, ця подушка забезпечить комфортний сон і захист від подразнень.
Завдяки унікальному дизайну «Сон козака», ця подушка має оптимальну жорсткість і форму, що дає змогу підтримувати правильне положення голови та шиї під час сну. Також вона має чудову вентиляцію й здатна висушуватися швидко, що перешкоджає виникненню цвілі та бактерій.
Наповнювач: кульковий силікон. Фірмова сумка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип подушки | Гіпоалергенна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Розмір | 70х70 см |
| Особливості | Не має |
| Ступінь комфорту | Жорсткий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сумка / Чохол | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴

