Подушка бюджетного сегмента з базовим рівнем комфорту.
Оптимальний вибір, якщо ви шукаєте просте та доступне рішення для сну.
Подушка гіпоалергенна Homefort "Milada" — ідеальний вибір для тих, хто страждає від алергії на пилок або пилових кліщів. Виготовлена з високоякісних матеріалів, які не викликають алергічних реакцій, ця подушка забезпечить вам комфортний і здоровий сон.
Подушка має ергономічну форму, що підтримує шийний відділ і допомагає уникнути болю в шиї під час сну. Воно дуже м'яке та приємне на дотик, ідеально підходить для тих, хто цінує комфорт і здоров'я. Ви зможете насолоджуватися глибоким, спокійним сном, завдяки цій чудовій гіпоалергенній подушці від Homefort.
Оптимальний вибір для тих, хто цінує практичність і доступну ціну.
Наповнювач: силіконізоване поліефірне волокно; блискавка. Вакуумне паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип подушки | Гіпоалергенна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Розмір | 50х70 см |
| Особливості | Блискавка |
| Наповнювач | Гіпоалергенне волокно |
| Колір | Різнокольоровий |
| Ступінь комфорту | Регульована жорсткість |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сумка / Чохол | Немає |
- Ціна: 300 ₴





