Подушка з лебединим пухом Homefort «Snow» — це високоякісний аксесуар для вашого комфорту та здоров'я під час сну. Виготовлена зі штучного лебединого пуху, який дає шкірі дихати та забезпечує оптимальну температуру під час сну.
Подушка має високу пуховидатність і формується під контур голови, забезпечуючи оптимальну підтримку шийних м'язів і спини. Цей аксесуар ідеально підходить для людей із чутливою шкірою або алергічними реакціями, оскільки штучний лебединий пух є гіпоалергенним матеріалом.
Подушка зі штучним лебединим пухом Homefort «Snow» має елегантний дизайн і чудово впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Ви отримаєте комфортний сон і відчуття легкості щодня, користуючись цим високоякісним аксесуаром від Homefort.
Наповнювач: штучний лебединий пух; кант.
Фірмова сумка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Тип | Для сну |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Гіпоалергенна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Висота подушки | 25 см |
| Вага | 2 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Італійський Батист, Бавовна |
| Розмір | 70х70 см |
| Особливості | Не має |
| Наповнювач | Гіпоалергенне волокно, Штучний лебединий пух |
| Ступінь комфорту | Середня жорсткість |
| Гарантія | 18 місяців |
| Сумка / Чохол | Сумка |
- Ціна: 885 ₴





