Подушка з Гречаним лушпинням Homefort «Цілюща» - це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт і здоров'я. Наповнювач - високоякісний натуральний матеріал - гречане лушпиння, яке відоме своїми цілющими властивостями. Ця подушка має приємний колір, що додає їй елегантності і стилю.
Гречане лушпиння має властивість пристосовуватися до контуру голови і шиї, забезпечуючи оптимальну підтримку та розслаблення м'язів. Вона також допомагає зберігати потрібну температуру тіла під час сну, дозволяючи вам відпочивати комфортно і без перепадів температури.
Завдяки своїм властивостям, подушка з Гречаним лушпинням Homefort «Цілюща» допоможе вам отримати якісний сон, позбутися від болю в шиї і спині, а також зберегти здоров'я вашого тіла. Обирайте цю подушку і насолоджуйтесь комфортом і користю для вашого організму.
За бажанням, для комфорту та зручності, можна регулювати кількість лушпиння в подушці. Для цього передбачена блискавка
Також, чохол можна прати, попередньо вилучивши лушпиння через блискавку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Сірий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Ортопедична |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 3 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Бязь, Бавовна |
| Розмір | 40х60 см |
| Особливості | Блискавка |
| Наповнювач | Гречане лушпиння |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сумка / Чохол | Сумка |
- Ціна: 565 ₴






