Подушка з гречаним лушпинням Homefort «Цилювальна» — це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт і здоров'я. Наповнювач — високоякісний натуральний матеріал — гречане лушпиння, яке відома своїми цілющими властивостями. Ця подушка має приємний колір, що додає їй елегантності та стилю.
Гречана лушпиння має властивість пристосовуватися до контуру голови та шиї, забезпечуючи оптимальну підтримку та розслаблення м'язів. Вона також допомагає зберігати потрібну температуру тіла під час сну, даючи вам відпочивати комфортно й без перепадів температури.
Завдяки своїм властивостям, подушка з Гречаним лушпинням Homefort «Цілова» допоможе вам отримати якісний сон, позбутися болю в шиї та спині, а також зберегти здоров'я вашого тіла. Вибирайте цю подушку та насолоджуйтеся комфортом і користю для вашого організму.
За бажанням, для комфорту та зручності, можна регулювати кількість лушпиння в подушці. Для цього передбачена змійка
Також чохол можна прати, попередньо виокремивши лушпиння через блискавку.
Наповнювач: гречане лущення; блискавка на наперні. Фірмова сумка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип подушки | Ортопедична |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 3 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Бязь, Бавовна |
| Розмір | 50х70 см |
| Особливості | Блискавка |
| Наповнювач | Гречане лушпиння |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сумка / Чохол | Сумка |
- Ціна: 669 ₴






