Подушка бюджетного сегмента з базовим рівнем комфорту.
Оптимальний вибір, якщо ви шукаєте просте та доступне рішення для сну.
Подушка гіпоалергенна Homefort «Polaris» — це ідеальний вибір для людей із чутливою шкірою або алергіями. Виготовлена з високоякісних матеріалів, які не викликають подразнень і не викликають алергії.
Подушка має ідеальну жорсткість, що забезпечує оптимальну підтримку голови та шиї під час сну. Вона добре адаптується до форми тіла, забезпечуючи комфортний сон упродовж усієї ночі.
Крім того, подушка «Polaris» має сучасний дизайн і може бути використана як елемент декору в спальні. Її легко доглядати, вона миттєва та може слугувати вам упродовж багатьох років.
Завдяки блискавці можна регулювати висоту та щільність подушки.
Наповнювач: кульковий силікон; Молния; Фірмова сумка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 1 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Звичайні |
| Розмір | 70х70 см |
| Особливості | Блискавка |
| Наповнювач | Гіпоалергенне волокно, Холофайбер |
| Ступінь комфорту | Регульована жорсткість |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сумка / Чохол | Немає |
- Ціна: 415 ₴

