Ковдра гіпоалергенна Homefort виготовлена з натурального матеріалу — 100%шерстепон. Це означає, що вона ідеально підходить для людей із чутливою шкірою або алергіями на інші матеріали.
Ковдра має м'який і приємний на дотик покрив, який забезпечить комфортний сон упродовж усього ночі. Крім того, ця ковдра має чудові теплоізоляційні властивості, що дасть змогу вам не мерзнути вночі.
Крім цього, ковдра легко миється в пральній машині, що додає зручності в догляді за нею.
Ковдра гіпоалергенна Homefort Бавовна — це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, комфорт і здоров'я свого сну.
Наповнювач — шерстепон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Ступінь теплоти | Тепле |
| За технологією пошиття | Стьобана |
| Колір | Білий |
| Ширина | 145 см |
| Довжина | 210 см |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Зима |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Бязь |
| Тип | Зимові |
| Розмір | 175х210 см |
| Наповнювач | Бавовняне волокно, Гіпоалергенне волокно |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сумка / Чохол | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴


