Ковдра гіпоалергенна Homefort «Літнє» — це ідеальний вибір для тих, хто має чутливу шкіру або алергія на пилок. Виготовлена з високоякісних гіпоалергенних матеріалів, ця ковдра забезпечить вам комфорт і затишок упродовж усього літа.
Тканина з якої виготовлена ковдра м'яка на дотик і не викликає подразнень на шкірі. Вона прекрасно пропускає повітря, даючи змогу шкірі дихати й не перегріватися в спекотні дні. Ковдра має оптимальний розмір, що дасть змогу вам вільно розкластися на ліжку та отримати максимальний комфорт під час сну.
Завдяки своїм властивостям, ковдра гіпоалергенна Homefort «Літнє» стане чудовим вибором для тих, хто шукає надійний і комфортний спосіб заспокоїти своє тіло та душу під час спекотного літа.
Наповнювач: силікон; Щільність 60 г/м2; Вакуумна пачка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Ступінь теплоти | Легке |
| Щільність наповнювача | 60 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 145 см |
| Довжина | 210 см |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Літо |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Полікотон |
| Тип | Літні |
| Розмір | 145х210 см |
| Наповнювач | Гіпоалергенне волокно |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сумка / Чохол | Немає |
- Ціна: 470 ₴






