⚠ Для матраців і топерів передбачена лата 30%. Деталі погоджуються менеджером після оформлення замовлення.
Ортопедичний матрац топер Homefort Marseilles створений для тих, хто прагне отримати максимальний комфорт і підтримку під час сну. Виготовлений із високоякісних матеріалів, він надає оптимальну підтримку для хребта та м'язів, сприяючи правильному положенню тіла під час сну.
Цей матрац топер обладнаний спеціальними ортопедичними властивостями, які допомагають поліпшити кровообіг, зменшити напругу м'язів і запобігти більшості больових больах спини. Крім того, він має антиалергенне покриття, що захищає від пилових кліщів і алергенів.
Homefort Marseilles легко кріпиться до основного матраца та може бути використаний як додатковий елемент для поліпшення комфорту спаювання. Цей ортопедичний матрац топер є ідеальним вибором для тих, хто шукає ефективний спосіб поліпшити якість свого сну та забезпечити собі здоровий і комфортний відпочинок.
Піна Spring Foam
Практичний гіпоалергенний матеріал, водночас пружний і еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини та швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще комфортнішим.
Жакард
Натуральна щільна тканина, яка добре пропускає повітря й робить чохол зносостійким, що сприяє збільшенню терміну експлуатації виробу. Одночасно з цим жакард м'який і дуже приємний на дотик, тому спати на такому матраці — одне задоволення. Тканина не алергенна та повністю безпечна для людського організму.
Гіпоалергенне силіконізоване волокно
Додавання цього матеріалу в наповнювач матраца сприяє підвищенню рівня комфорту для людини, що спить, а також покращенню якості сну.
Спанбонд
Екологічно чистий нетканий матеріал із високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, має чудову повітропроникність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 120х190 |
| Висота | 6 см |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ефект "Зима - Лето" | Так |
| Матеріал | Жакард |
| Тип | Безпружинний, Топер |
| Розмір | 80х200 см |
| Особливості | З ефектом «зима-літо», Вакуумна упаковка |
| Наповнювач | Високоеластична піна SpringFoam |
| Ступінь комфорту | Середня жорсткість |
| Гарантія | 18 місяців |
| Сегмент | Для будь-якого віку |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Колекція | Міста |
| Індекс жорсткості (з 5-ти балів) | 4 / 4 |
| Сегмент матраца | COMFORT |
- Ціна: 2 650 ₴








