Наматрацник Homefort «Стандарт» - це ідеальний вибір для тих, хто шукає комфортний і зручний сон. Цей наматрацник має загальну висоту борту 20 см, що забезпечує оптимальну підтримку тіла під час сну.
Виготовлений з високоякісних матеріалів, наматрацник Homefort «Стандарт» забезпечить вам довговічність. Його поверхня щільно зшита, що запобігає зносу та розшаруванню матеріалу.
Замовляючи наматрацник Homefort «Стандарт», ви отримуєте ідеальний баланс між комфортом, якістю та довговічністю. Цей наматрацник стане невід'ємною частиною вашого сну і допоможе вам відновити сили після важкого дня.
Щільність тканини 120г/м2. Вакуумна упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Тип | Наматрацник |
| Особливість виробу | Захисний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Розмір | 90x190 |
| Тип кріплення до матрацу | Борт по периметру |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Висота борту | 20 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | мікрофібра |
| Сторона чохла 2 | мікрофібра |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 190 см |
| Ширина наматрацника | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴

