Наматрацник підлітковий Homefort «Аква Стоп» борт 10 см - це ідеальний вибір для комфортного сну вашого підлітка. Виготовлений з високоякісних матеріалів, цей наматрацник забезпечить оптимальну підтримку хребта під час сну, допомагаючи знизити ризик появи болю в спині.
Цей наматрацник легко миється і доглядається, що робить його ідеальним вибором для підлітків, які часто забувають про дотримання гігієнічних стандартів. Забезпечте вашому підлітку комфортний і здоровий сон з наматрацником підлітковим Homefort «Аква Стоп» борт 10 см.
Водостійка мембранна тканина; махрова тканина - 150 щільності. Фірмова сумка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Тип | Наматрацник |
| Особливість виробу | Вологонепроникний |
| Вікова група | Для дітей |
| Розмір | 80х180 |
| Тип кріплення до матрацу | Борт по периметру |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Висота борту | 10 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | тканина із захисною мембраною |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 160 см |
| Ширина наматрацника | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴

