Наматрацник підлітковий Homefort «Стандарт» виготовлений зі стьобаної мікрофібри високої якості, що забезпечує міцність і довготривале використання. Щільно прошита поверхня запобігає зносу та розшаруванню матеріалу, зберігаючи охайний вигляд виробу.
По краях розташована еластична резинка, яка щільно прилягає до матраца та надійно фіксує наматрацник. Борт висотою 15 см забезпечує зручну посадку.
Виріб ефективно захищає матрац від пилу та плям, легко переться і швидко висихає після прання.
Homefort «Стандарт» — ідеальний баланс комфорту, якості та довговічності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Тип | Наматрацник |
| Особливість виробу | Захисний |
| Вікова група | Для дітей |
| Тип кріплення до матрацу | резинка за периметром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Висота борту | 15 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | мікрофібра |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 170 см |
| Ширина наматрацника | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 80х170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴

