Дитячий ортопедичний матрас "Малюк - 6" - це ідеальний вибір для комфортного та здорового сну вашої дитини. Виготовлений з високоякісних матеріалів, він забезпечує оптимальну підтримку хребта і правильне розподілення ваги тіла під час сну.
Матрас має середню жорсткість, що дозволяє дитині відпочивати з комфортом і підтримує правильне положення тіла. Він володіє відмінною вентиляцією, що запобігає утворенню вологості та плісняви. Крім того, він антиалергенний і гіпоалергенний, що робить його ідеальним для дітей з чутливою шкірою.
Піна Spring Foam
Практичний гіпоалергенний матеріал, при цьому пружний та еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини та швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.
Гіпоалергенне силіконізоване волокно
Додавання даного матеріалу в наповнювач матраца сприяє підвищенню рівня комфорту для сплячої людини, а також поліпшенню якості сну.

Спанбонд
Екологічно чистий нетканий матеріал з високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, відмінно пропускає повітря.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х140 |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 6 см |
| Вага матраца | 5 кг |
- Ціна: 1 065 ₴




