итячий ортопедичний матрас "Малюк - 7" - це ідеальний вибір для комфортного і здорового сну вашої дитини. Він виготовлений з високоякісних матеріалів, які забезпечують оптимальну підтримку хребта і правильне розподілення ваги тіла під час сну.
Матрас має оптимальну жорсткість, що дозволяє спині дитини знаходитися в правильному положенні під час сну, що допомагає у профілактиці та лікуванні різних захворювань опорно-рухової системи. Крім того, матрас володіє відмінною анатомічною еластичністю, що забезпечує максимальний комфорт під час сну.
"Малюк - 7" ідеально підійде для дітей різного віку, від немовлят до підлітків, завдяки своїм відмінним ортопедичним властивостям та зручному дизайну.
Піна Spring Foam
Практичний гіпоалергенний матеріал, при цьому пружний та еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини та швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.
Кокосова койра
Гіпоалергенний еко-матеріал – еластичний, довговічний, добре пропускає повітря. Надає додаткову жорсткість спальному місцю та збільшує стійкість виробу до великих навантажень. Якщо Ви перебуваєте у пошуку матраца з підвищеною жорсткістю, зверніть увагу на модель із кокосової койри.
Гіпоалергенне силіконізоване волокно
Додавання даного матеріалу в наповнювач матраца сприяє підвищенню рівня комфорту для сплячої людини, а також поліпшенню якості сну.
Спанбонд
Екологічно чистий нетканий матеріал з високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, відмінно пропускає повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | Sping Foam, кокосова койра, спанбонд |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 7 см |
| Вага матраца | 5 кг |
- Ціна: 1 320 ₴




